Smart people.

To oczywiście my. Wiadomo.


                           Natomiast nasze osiągnięcia tylko w ostatnim tygodniu raczej tego nie potwierdzają.


Ale ad rem.
                       Oboje cierpimy na nieuleczalną zdaje się chorobę zwaną lampofilią. Przy czym u mojego męża przebieg tej choroby jest znacznie cięższy niż u mnie. Ile w naszym małżeńskim życiu mieliśmy lamp? Mnóstwo. Ile na to hobby wydaliśmy kasy? Również mnóstwo.
Ostatnie zakupione lampy pochodziły z Ikei. Zamówiliśmy on line i wszystko było ok. Do czasu. Mąż „przypadkiem” zauważył inną lampę także w Ikei. Dobra. Jedziemy. Oddajemy poprzednia lampę i kupujemy nową. Do tego sklepu w Brukseli jeździmy zawsze w piątek wieczorem. Ludzi ździebko mniej i da się jakoś zaparkować. Ale najpierw poszliśmy coś zjeść. To jest oczywista oczywistość, ze żarcie w Ikei to jest I klasa. Wiadomo, że o godz. 19.00. żołądek z głodu przyrasta nam do kręgosłupa. No prawie. Kończąc obiad planujemy udać się do Klantendienst oddać starą lampę i potem po drodze do kasy kupić nową. Ale…..zaraz, zaraz. Ale gdzie jest ta stara lampa? No gdzie? Czyżby….. ;Tak. Dokładnie. Została w domu.

Gupki dwa.

              Dzień wcześniej pojechaliśmy z psem do weterynarza na ostatnie w tym sezonie szczepienie. Zapomnieliśmy zabrać i smycz, i jego paszport. Weterynarz, na szczęście, nie komentowała. Co za ulga, że NIE zapomnieliśmy zabrać Hectora;) 

Musielibyśmy chyba sami się zaszczepić.

         Do kompletu jeszcze jedno nasze, a w zasadzie tym razem moje osiągnięcie. We wtorek zapomniałam parasol w poczekalni kinezyterapii. Na szczęście jakiś dobry człowiek oddal go sekretarce.


Smart people to oczywiście my. Wiadomo.Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s