Lecę…..

……….na 10(sic!) dni do Mamy.

Obawiam się, że to być może trochę za długo. Cieszę się, że pobędę z Nią, ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z upływającego czasu.

A to nie koniecznie działa na naszą korzyść. Odpuściłam dom rodzinny w wieku 18 lat. Przeprowadziłam się 10 razy. Zmieniłam, dla ukochanego człowieka, kraj. Dla niego zamieszkałam bym, gdyby była taka potrzeba, nawet w piekle. Przeżyłam 27 operacji….itd. itp. i bla, bla, bla. To wszystko jakoś mnie ukształtowało i stworzyło postać, którą aktualnie jestem. Mama ma na swoim koncie także sporo pozytywnych i negatywnych zdarzeń. Obie sporą cześć dnia jesteśmy same i to ma duży wpływ na nasze zachowania. Ot, takie popularne, ale istotne, wolność Tomku w swoim domku. Z wyjątkiem weekendów do godz. 19.00. z totalną dowolnością decyduję sama co, kiedy i jak robić. Lub nie robić. Te wszystkie osbowościowe plusy dodatnie i plusy ujemne miedzy innymi z tego się rodzą.

Ale bognna bądź dobrej myśli. I bardzo, ale to bardzo proszę wszystkie moce tego świata o cierpliwość i wyrozumiałość dla rodzicielki.

Po powrocie do Belgii będziemy mieli przez tydzień gości.
Kiedy więc ponownie odzdechnę i ponownie dojdę do siebie to coś napiszę.

Ciao.


5 thoughts on “Lecę…..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s